KALİTE VE İSG

KALİTE VE İSG

KALİTE VE İSG
Tarihçe

Kalite Politikamız

 

Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde; kaliteli ve eğitimli personelimizle, faaliyet gösterdiğimiz tüm iş kollarında, hizmet kalitesinde çıtayı yükselten, öncü firma olma özelliğimizi daima korumayı taahhüt ediyoruz.

 

Gelişen teknolojileri yakından izleyerek, en düşük maliyetle en uygun ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Katılımcı bir yönetim anlayışıyla, güçlü bir iletişim ağı kurup, müşterilerimizin tüm beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi biçimde karşılıyoruz.

 

Çevre Politikamız

 

ÖZDENİZCİLİK A.Ş. olarak, çevreye ve topluma karşı her zaman duyarlı bir firma olmak amacını taşıyoruz. Bu çerçevede, faaliyet alanlarımızla ilgili sektörlerin gelişmesinde öncülük etmek; çevrenin korunmasına yöenlik faaliyetler gerçekleştirme ve daima toplumun yanında yer alan şirket olmak istiyoruz.

 

 

İş Sağlığı ve İş Güvenliği

 

“Sağlıklı çalışan, kaliteli üretir” ilkesinden hareketle; ilgi alanlarımızda yer alan tüm iş kollarındaki çalışmalarda öncelikle işçi sağlığı ve iş güvenliğine önem vermekteyiz.

 

Firmamız, bu nedenle tüm faaliyetlerinde çalışanların sağlığını ve güvenliğini ön planda tutmaktadır. Firmamız, tüm faaliyet alanlarını “emniyetli ortama” dönüştürmeyi ilke edinmiştir.

 

Firmamız tüm çalışmalarını İSG mevzuatına ve standardına uygun olarak gerçekleştirmekte; ayrıca iş sağlığı ve iş güvenliğine yönelik olası riskleri önceden analiz ederek riskleri minimize etmektedir.

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading