Geri Dönüşüm / Atık Kablo Geri Dönüşüm Tesisi

Atık Kablo Geri Dönüşüm Tesisi

  • Kategori: Geri Dönüşüm
ÖZDENİZCİLİK A.Ş. Kablo Geri Dönüşüm Tesislerinde, her nevi kablonun (yağlı, katranlı kurşunlu, PVC’li Çelik İzoleli vs.) geri dönüşümü sağlanabilmektedir. Tesisimizde atık kablolar, T.C. Çevre ve Orman Bakanlığı ile İzmir İl Çevre Müdürlüğü’nün denetiminde, Çevre Kanunu ve Tehlikeli Atıkların Kontrolü Yönetmeliğine uygun olarak geri dönüştürülmektedir.
Detaylar

 

ÖZDENİZCİLİK A.Ş. Kablo Geri Dönüşüm Tesislerinde, her nevi kablonun (yağlı, katranlı kurşunlu, PVC’li Çelik İzoleli vs.) geri dönüşümü sağlanabilmektedir.

 

Tesisimizde atık kablolar, T.C. Çevre ve Orman Bakanlığı ile İzmir İl Çevre Müdürlüğü’nün denetiminde, Çevre Kanunu ve Tehlikeli Atıkların Kontrolü Yönetmeliğine uygun olarak geri dönüştürülmektedir.

 

Tesis prosesimizde, geri dönüşüm işlemlerinin hiçbir aşamasında ateş ve su kullanılmamakta olup, tamamen mekanik ve fiziksel işlemler uygulanmaktadır.

 

 

Atık kablolar tesise girişinden nihai geri dönüşüm ve/veya bertarafına kadar toprakla temasını engelleyecek şekilde kapalı alan ve beton, sızdırmasız zemin üzerinde tasnif ve ayrıştırma gerçekleşmektedir.

 

Atık kablolar tesisimize Çevre ve Orman Bakanlığı’ndan Tehlikeli Atık Taşıma Lisanslı araçlarla sevk edilmektedir.

 

Geri dönüşüm işlemi sonucu oluşan tehlikeli atıklar (plastik, kurşun vb.) yine Çevre ve Orman Bakanlığı’ndan lisanslı kuruluşlara gönderilerek geri dönüşüm ve/veya bertarafı sağlanmaktadır.

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading